Menu


Školení

Nabízíme
  • Informace o dotacích od A do Z
  • Seznámení s jednotlivými kroky projektového řízení
  • Školení k tvorbě rozpočtu projektu
  • Seznámení s tématem veřejných zakázek
  • Získání profesní zkoušky
    "Manažer projektu"

Dotační management

Představení konkrétní výzvy či oblasti podpory. Získání veškerých potřebných informací pro podání žádosti a konzultace Vašich projektových záměrů.

Dotace od A – Z

Nejzajímavější dotační možnosti v aktuálním a následujícím období. Seznámení účastníků s nezbytnými podklady, které je třeba mít připraveny ve chvíli, kdy je výzva vyhlášena.

Projektové řízení

Ukážeme Vám cestu příjemce dotace projektem. Představení a seznámení s jednotlivými kroky projektové řízení. Od nápadu až k realizaci a následné kontrole a udržitelnosti.

Finanční řízení

Projekty z finančního pohledu a možnosti financování Vašich záměrů. Příprava a tvorba rozpočtu projektu, jeho sledování a změny, příprava žádosti o platbu a mnohé další.

Veřejné zakázky

Seznámení s tématem veřejných zakázek, a to od přípravy zadávací dokumentace až po posouzení a vyhodnocení nabídek.  Nejčastější chyby při zadávání, příklady z praxe a na co si dát pozor.

Manažer projektu

Získají komplexního přehledu o projektovém řízení – příprava, řízení, koordinace projektu. Cílem je příprava a získaní profesní zkoušky „Manažer projektu“ dle NSK.Každý měsíc pořádáme otevřené semináře u nás v Centu evropského projektování v Hradci Králové, a to vždy na aktuální téma od 8.30 do 11.00 hodin.
Termín a předmět semináře naleznete v aktuální nabídce školení.

Klademe důraz na praktickou stránku pořádaných kurzů, abyste si z nich odnesli co nejvíce. Známe odlišnosti dotačního světa projektů. Školení proto obohacujeme o praktické zkušenosti s projekty realizovanými za pomocí dotací.

Jsme schopni pružně reagovat na Vaše požadavky a kurzy uzpůsobit Vašim potřebám.Řešíte školení na míru či vzdělávání Vašich zaměstnanců?

Spolupracujeme